Athena Akademiet: Det bedste akademi for alt overnaturligt og alle mennesker fra hele Verden.
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SøgSøg  Tilmeldte brugereTilmeldte brugere  GrupperGrupper  TilmeldTilmeld  LoginLogin  
Login
Brugernavn:
Kodeord:
Log mig på automatisk ved hvert besøg: 
:: Jeg har glemt mit kodeord. Send nyt kodeord via email
Navigation

R E G L E R

F A C E C L A I M

V Æ R E L S E R

F A G E N E

H V E M E R H V E M ?

I N F O R M A T I O N

T I D S L I N J E N

S O C I A L E M E D I E R


Latest topics
Top posting users this month
Magistar
 
Julian
 
Elian
 
Clarissa
 
Kowo
 
Cain
 
Gerth
 
Helia
 
Stephen
 
Jeremiah
 
Statistics
Der er i alt 449 tilmeldte brugere
Den sidst registrerede bruger er Jozephine

Vores brugere har i alt skrevet 25091 indlæg in 1892 subjects

Share | 
 

 Had one really seen anyone as beautiful as her? (Emnesøgning)

Go down 
ForfatterBesked
Katherine

avatar

Humør : And I understand. I understand why people hold hands: I’d always thought it was about possessiveness, saying ‘This is mine’. But it’s about maintaining contact. It is about speaking without words. It is about I want you with me and don’t go.
Antal indlæg : 41

IndlægEmne: Had one really seen anyone as beautiful as her? (Emnesøgning)   Tors apr 26, 2018 6:45 pm



”She was the most beautiful girl I had ever met. She had this perfect olive skin, and she had this laugh; It was ridiculous, her laugh made you laugh. And she was fun, she knew how to have a good time. But Katherine was also very impatient and entitled, and selfish… and impulsive.“
- Archie


Information

Birth name Katerina Petrova
Current name Katherine Anastasiya Petrova
Aliases
  • Katerina (By the closets)
  • Floricea (By her father)
  • Kath (By her friends)
  • Katherine (By everyone)
Born 1182 BC, Bulgaria
Age 21/3.200
Status Alive
Relationstatus Taken by @Archie
Sexuality Bisexual
Gender Female
Species
  • Pureblood vampire (Curently)
Powers Compulsion & Supernatural Beauty
Occupation
  • Unknown
Family
  • Andrei Darius Negrescu (Father)
  • Unknown name † (Mother)
  • @Darius Warden Negrescu (Brother)
  • @Noémi Zsófia Negrescu (Sister)
  • Nikola Denislav Negrescu (Brother)
  • Zvetan Ilian Negrescu (Brother)
  • Hope Petrova Sinclair † (Daughter)
  • Seyah Petrova Cadwallader (Daughter)
  • Celaena Petrova Cadwallader (Daughter)
  • Kaeden Petrova Cadwallader (Son)
  • Laliar Petrova Cadwallader (Daughter)
  • Mihaela Petrova Lorenz (Daughter)
  • Mariana Petrova Lorenz (Daughter)
  • Vasile Petrova Lorenz (Son)
  • Daniela Petrova Lorenz (Daughter)
  • Constantin Petrova Lorenz (Son)
  • Mihai Petrova Lorenz (Son)
  • Unborn child (Unknown gender)
Relationships
  • @Archie Sinclair (Boyfriend)
  • Abigail Verger (Ex-Girlfriend)
  • Dimitri Ovanok (Ex-Husbband)
  • @Kayne Ambrose Cadwallader (Ex-Husband)
  • Stefan Labonair (Ex-Fiance)
  • @Neal Mikael Lorenz (Ex-Husband)
  • Jonathan Avery (Ex-Boyfriend)
  • Christopher Avery (Ex-Boyfriend)
  • Elijah Akeldama (Ex-Boyfriend)
  • Violeta Petrova (Ex-Wife)
  • @Rebekah Sinclair (Ex-girlfriend)
  • @Stella Dove Escada Argent (Ex-girlfriend)
Others
  • @Archie Sinclair (Father to her daughter)
  • @Neal Mikael Lorenz (Father to Mihaela, Mariana, Vasile, Daniela, Constantin & Mihai)
  • @Kayne Ambrose Cadwallader (Father to Seyah, Celaena, Kaeden & Laliar)
  • @Tatia Radeva (Doppelganger)
  • @Selene McNamara Rivers (Doppelganger)
Affiliation Herself & Archie
FC/Actor Nina Dobrev
Topics


De søgte ting

  • Tidligere Flirts/Elskere
  • Tidligere forhold/Ægteskaber
  • Børn
  • Bekendtskaber
  • Venskaber
  • Tidligere venskaber
  • Sires (Folk hun har skabt)
  • Fjender


Emneplots

Fortidsemne:
  • Kærlighedsforhold
  • Skabelse af vampyr
  • Gamle venner
  • Fjender
Nutidsemner:
  • Første møde
  • Skabelse af vampyrer
  • Møde med nye venner
  • Fjender

_________________


Sidst rettet af Katherine Søn jul 15, 2018 4:01 am, rettet i alt 5 gange
Tilbage til toppen Go down
Vis brugerens profil
Katherine

avatar

Humør : And I understand. I understand why people hold hands: I’d always thought it was about possessiveness, saying ‘This is mine’. But it’s about maintaining contact. It is about speaking without words. It is about I want you with me and don’t go.
Antal indlæg : 41

IndlægEmne: Re: Had one really seen anyone as beautiful as her? (Emnesøgning)   Ons maj 09, 2018 10:13 pm

Trækker op i denne emnesøgning Very Happy

_________________
Tilbage til toppen Go down
Vis brugerens profil
 
Had one really seen anyone as beautiful as her? (Emnesøgning)
Tilbage til toppen 
Side 1 af 1

Permissions in this forum:Du kan ikke besvare indlæg i dette forum
Athena :: Brugerhjørnet :: Plots samt emnesøgninger-
Gå til: